Nittex sp. z o.o.
nitonakrętki ~ nity ~ narzędzia pneumatyczne
Co sprzedajemy?
Dystrybuujemy nity, nitonakrętki, narzędzia pneumatyczne oraz sprzęt przeznaczony do nitowania. Zapraszamy do współpracy!

Narzędzia pneumatyczne

Jesteśmy producentami narzędzi, służących do mocowania nitów. Produkowane przez nas narzędzia występują pod postacią ręczną oraz pneumatyczną. Wyroby firmy Nittex produkowane są w rodzimych fabrykach przez wykwalifikowanych fachowców, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz niezawodności naszych narzędzi pneumatycznych.

NitownicaSprzedawane narzędzia:

Nitownica pneumatyczna RAC83AX

Nitownica przeznaczona do nitów o średnicach od 2,4mm do 5mm w przypadku nitów aluminiowo-stalowych oraz 3mm do 4mm w przypadku nitów stalowych lub inox. Prezentowana nitownica posiada funkcję odbioru oberwanego gwoździa.

Nitownica pneumatyczna RAC230

Doskonała pionowa nitownica, świetnie sprawdza się podczas pracy przy taśmach montażowych. Umożliwia nitowanie w miejscach trudno dostępnych. Nitownica posiada zaczep do podpinania na balanserze, przeznaczona jest do nitów 2,4mm do 5mm w przypadku nitów aluminiowo-stalowych oraz 3mm do 5mm w przypadku nitów stalowych oraz nierdzewnych.

Nittex
Dziesiątki lat doświadczenia, liczne grono zadowolonych Klientów oraz Kontrahentów. Rozpocznij współpracę z prawdziwym liderem na rynku!

Oferta
Oferujemy niy, nitonakrętki, nitownice oraz inne narzędzia pneumatyczne. Skontaktuj się z naszym handlowcem w celu poznania pełnej oferty.

Kontakt
Nittex
Składkowa 125/12
01-011 Łódź
tel. 43 761-091-001