Nittex sp. z o.o.
nitonakrętki ~ nity ~ narzędzia pneumatyczne
Co sprzedajemy?
Dystrybuujemy nity, nitonakrętki, narzędzia pneumatyczne oraz sprzęt przeznaczony do nitowania. Zapraszamy do współpracy!

Firma

Przedsiębiorstwo Nittex działa na rodzimy rynku od przeszło 10 lat. Firma została założona w 2000 roku w Łodzi przez pracowników wiodących firm budowlanych. Początkowo w ofercie firmy znajdowały się metalowe elementy złączne takiego rodzaju jak śruby, wkrętaki, nity oraz nitonakrętki.

Obecnie działalność firmy Nittex zorganizowana jest wokół dwóch pionów:

1. Produkcji narzędzi pneumatycznych takich jak wkrętarki, szlifierki oraz polerki.

2. Dystrybucji i sprzedaży metalowych elementów złącznych.

Nittex jest jednym z największych dystrybutorów tego typu asortymentu w Polsce. Nasze nity oraz śruby odnajdziecie w każdym poważanym markecie budowlanym oraz w niezliczonej ilości sklepów specjalistycznych. Szeroko dostępne są także nasze narzędzia pneumatyczne – choć znaczna ich dystrybucja opiera się na sprzedaży internetowej.

Nittex to gwarancja doskonałej jakości nitów oraz profesjonalnej obsługi klienta. Nasze narzędzia pneumatyczne służą kolejnym pokoleniom profesjonalistów oraz domowych amatorów majsterkowania. Zapraszamy do współpracy.

Nittex
Dziesiątki lat doświadczenia, liczne grono zadowolonych Klientów oraz Kontrahentów. Rozpocznij współpracę z prawdziwym liderem na rynku!

Oferta
Oferujemy niy, nitonakrętki, nitownice oraz inne narzędzia pneumatyczne. Skontaktuj się z naszym handlowcem w celu poznania pełnej oferty.

Kontakt
Nittex
Składkowa 125/12
01-011 Łódź
tel. 43 761-091-001